Szklarska Poręba, Podgórze

Investement

Opis Nieruchomości

Projekt WIDOK 800 zlokalizowany jest w najbardziej kameralnej i urokliwej części miasta, z bajecznym widokiem na panoramę Karkonoszy, obejmującym Szrenicę, Łabski Szczyt i Śnieżne Kotły.
Jest kontynuacja naszej pierwszej inwestycji SZKLARSKA800

Koncepcja naszej inwestycji od początku zakładała kilka warunków, które staraliśmy się spełnić: wyjątkowe i trochę odosobnione, spokojne miejsce, piękny widok, przemyślany i rozważny pomysł architektoniczny, którego realizację powierzyliśmy doświadczonej pracowni, solidna realizacja w oparciu o wymagania praktyczne i estetyczne, ze szczególnym uwzględnieniem nietuzinkowej i efektownej elewacji. Uważam, że jesteśmy w połowie drogi do sukcesu: za kilkanaście miesięcy oddamy inwestycję w Państwa posiadanie.

Przedsięwzięcie składa się z 4 budynków. W każdym z nich znajduje się 14 funkcjonalnie zaprojektowanych lokali mieszkalnych. Każde z mieszkań posiada obszerny balkon lub taras. Przed budynkami rozciąga się duża działka będąca w przyszłości częścią wspólną właścicieli apartamentów. Nie ma tu ścisku i tłoku. Do każdego lokalu przypisane jest miejsce postojowe. Największym atutem praktycznym naszego projektu są nieprzeciętnie duże okna i przeszklenia balkonów, które eksponują to, co najważniejsze - WIDOK na panoramę gór. Inne nasze atuty to: bardzo praktyczne rozkłady mieszkań i najlepsze materiały budowlane (m.in. prefabrykowane balkony, elementy eliminujące mostki cieplne w balkonach, trzyszybowe okna, solidna warstwa styropianu ocieplająca budynek. Projektując nie szczędziliśmy na materiały energooszczędne, gdyż w Szklarskiej Porębie zimy nadal są prawdziwe.

Całość inwestycji wykonywana jest przez wykwalifikowanych fachowców budowlanych - profesjonalistów. Nasza koncepcja jest projektem indywidualnym, niespecjalnie masowym, za to wyszukanym. Dlatego uważamy go za naprawdę wyjątkowy.

Available offers

Contact us

Please fill in this field
Please fill in this field
Please fill in this field
Please fill in this field
Sending...

We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies.

accept